Řemeslné práce

Kvalitní odvedená práce, slušná cena a dobré jednání
poskytneme Vám veškeré informace, zajistíme úklid pozemku, bytu i RD.

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů, úpravy komerčních interiérů i provedení stavebních prací formou subdodávek. V rámci rekonstrukce bytových jader zajišťujeme statické posudky.

Stavební práce za rozumnou cenu

zednické práce, malířské práce, elektrikářské práce, instalatérské práce, sádrokartonářské práce, zateplení domů, fasád, půd, stavební úpravy interiérů, pokládka zámkové dlažby, pokládka plovoucích podlah, bourací práce, tesařské a klempířské práce, stavba plotů a pojezdových bran

Činnost naší stavební firmy zahrnuje také malování pokojů, malování veřejných prostor, nástřiky. Součástí nabídky je příprava před malováním, která zahrnuje zakrytí nemalovaných ploch foliemi, škrábání starých omítek a oprava stěn (sádrování apod.)

Provádíme všechny přípravné stavební práce a bourací práce. Jsme spolehliví, pracujeme rychle a hlavně za rozumné ceny. Máte-li těžkou hlavu s bouráním příček a odvozem suti, kontakujte nás.

Provádíme stavební úpravy bytových i komerčních interiérů. Bourání zdí, stavění příček i práce se sádrokartonem. Naší snahou je odvést práci v plném rozsahu v co nejkratší době a tím šetřit peněženku zákazníka a nervy sousedům.

Kompletní spolupráce při rekonstrukcích bytového Jádra

Součástí každé stavby musí být rozvody vody, topení popř. plynu. Naše firma tyto potřebné stavební práce spolehlivě zajišťuje. Všechny instalatérské práce, topenářské práce provádíme za použití tradičních i moderních technologií.

V rámci stavebních prací zajišťujeme běžné opravy a údržbu elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací v objektech, instalujeme podlahové topení, rozvody PC sítí, TV antén apod. V rámci elektrikářských prací zajišťujeme elektrorevize a revizní zprávy.

Provádíme všechny stavební zednické práce - vyzdívání, betonování, obklady, pokládka dlažby, lité podlahy, omítky. Při rekonstrukci objektů provádíme také bourací práce včetně odvozu sutin. V rámci rekonstrukce bytových jader zajišťujeme potřebný statický posudek.

Chcete Zateplovat?doodle_dude

Provádíme práce týkající se zateplení fasád rodinných domů, zateplení krovů i půd. Zateplení domu Vám přinese mnoho výhod - úspora energie, prodloužení životnosti domu, obrana proti plísním, izolace proti hluku, ochrana proti erozi pláště a zlepšení vzhledu fasády.

  • zateplování fasád
  • zateplování krovů
  • zateplování půd

Řemeslné stavební práce rychle a kvalitně z Jižních Čech – zdarma finanční analýza